Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kral noktalıyor!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kral noktalıyor! Empty
MesajKonu: Kral noktalıyor!   Kral noktalıyor! Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 9:57 am

Kral Hakan Şükür, sezon sonu sözleşmesinin dolacağını ve iyi bir şekilde noktalamak istediğini söyledi

Galatasaraylı Hakan Şükür, bir dava için geldiği Antalya'da adliye çıkışında gazetecilerin transferle ilgili sorularını yanıtladı.Hakan Şükür, son olarak Sivasspor'un gündemine gelmesi ile ilgili olarak sözlerine başlayarak şöyle konuştu:"Bülent Uygun'un zannedersem bir ifadesi olmuş. O benim kan kardeşimdir biliyorsunuz, şimdi Sakarya'dan çocukluktan beri beraber yetiştik. Güzel dileklerine teşekkür ederim. Beni orda görmek istemiş...Ama ben futbolu sezon sonunda kısmetse Galatasaray'da noktalayıp ya Avrupa'da ya da başka bir yerde oynamak isterim. Çok teşekkür ederim değer verdiğim bir kardeşim. Avrupa olur, Arap Birlikleri olur, Amerika olur onu bilmiyorum ama oynayıp oynamayacağıma sezon sonu karar vereceğim. Galatasaray'daki mukavelem sezon sonu tamamlanıyor. İnşallah onu burada güzel bir şekilde noktalayıp bırakmak istiyorum"

Takımda bazı futbolcuların agresif tavırlarının hatırlatılması üzerine Şükür, "Sezonun sonuna doğru bu agresiflikler olur. Gerek yorgunluklar gerek yaşanan stresler. Biliyorsunuz ki bu mücadeleyi vermek kolay değil. Dışardan gözüktüğü gibi değil. Yani onlar genç kardeşlerimiz. Onlar soyunma odasında antreman sahasında çok güzel anlaşıyorlar. Saha içerisinde zaman zaman benimde bu tip davranışlarım yaşımın getirdiği gençlik dönemlerimde oldu. Herkesin oluyor, çok uzatılmaması gereken şeyler diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Kral noktalıyor! Hakansukur100_2512
http://kubilay1.editboard.com

Kral noktalıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-